Проведено робочу зустріч

23  листопада 2020 року  проведено спільну робочу  зустріч співробітників філії ЦОЗ ДКВС України  в Херсонській області з керівниками відділів Державної установи  «Херсонський слідчий ізолятор» щодо протиепідемічних заходів запобігання занесення і поширення в установі виконання покарань та слідчому ізоляторі гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID-19.

На зустрічі обговорювалися питання щодо використання індивідуальних засобів захисту органів дихання та шкіри (респіраторів, окулярів, щитків  для лиця, рукавичок, халатів/костюмів) під час оформлення осіб з симптомами гострої респіраторної хвороби, візуального огляду та опитування. При встановленні діагнозу   COVID-19 негайно інформувати філію ЦОЗ ДКВС В Херсонській області.

Проведення ретельного прибирання і обробку поверхонь, місць контакту рук працівників і відвідувачів (ручки дверей, місця сидіння, раковини, столик, кухонні покриття, переговорні кімнати, конференц-зали тощо) спиртовмісними дезінфекційними засобами з мінімальним терміном експозиції.

Не допускати до служби та роботи осіб з підвищенням температури тіла, симптомами гострого респіраторного захворювання з обов’язковим повідомленням про дану особу медичним працівникам філії.