Епідемічна ситуація щодо стану захворюваності на COVID-19

Станом на 29 січня 2021р. +3 нових випадки
В установах виконання покарань та слідчих ізоляторах, на території яких функціонують структурні підрозділи Центру охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України зареєстровано 1263 випадки на COVID-19. З них 37 ув’язнених, 52 засуджених, 1030 працівників ДКВС України, 144 працівники ЦОЗ ДКВС України.
Одужало – 1046 осіб, з них: 36 ув’язнених, 49 засуджених, 857 працівників ДКВС та 104 працівники ЦОЗ ДКВС України. Продовжують отримувати лікування та перебувають на лікарняному з підтвердженим діагнозом COVID-19: 2 засуджених, 170 працівників ДКВС та 39 працівників ЦОЗ ДКВС України. Летальних випадків – 6, з них: 1 ув’язнений, 1 засуджений, 3 працівники ДКВС України та 1 працівник ЦОЗ ДКВС України.
Охоплено ПЛР-тестуванням на виявлення коронавірусу SARS-CoV-2, які підлягали тестуванню відповідно наказу МОЗ України від 28.03.2020 № 722 «Організація надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19)» (зі змінами) 2501 особу, у тому числі 1422 особи з числа контактних. Наразі 3 проби матеріалу знаходяться в роботі. Зауважуємо, що такі ПЛР-дослідження проводяться безкоштовно виключно у лабораторіях МОЗ України, які мають відповідні ліцензії.
Спалах захворювання на COVID-19 серед засуджених та осіб, узятих під варту, в слідчому ізоляторі ліквідовано, протиепідемічні заходи щодо локалізації та ліквідації спалаху в завершено.
Задля посилення заходів щодо недопущення захворюваності серед ув’язнених та засуджених, співробітників ДКВС України нової коронавірусної інфекції (COVID-19) у всіх установах виконання покарань та слідчих ізоляторах реалізується комплекс санітарно-протиепідемічних (профілактичних) заходів. Всі заклади забезпечені засобами індивідуального захисту в повному обсязі. Забезпечується медичний контроль за співробітниками ДКВС України.
ЦОЗ ДКВС України наголошує на важливості та необхідності дотримання умов карантину, самоізоляції і власної соціальної відповідальності.