За результатами перевірки

Заступником директора ЦОЗ ДКВС України Злобинцем М.В., начальником відділу лікувально-профілактичної роботи  Правдолюбенко Н.В., начальником відділу громадського здоров’я Криворуком А.І., лікарем відділу лікувально-профілактичної роботи Климовим С.В., завідувачем сектору превентивної медицини Соліною Н.В. в період з 08.02.2021 по 12.02.2021 здійснено перевірку якості надання медичної допомоги засудженим та особам, узятим під варту, у медичних частинах та лікарняних закладах філії ЦОЗ ДКВС України в Дніпропетровській та Донецькій областях: Криворізькій міській медичній частині №3, медичній частині №94, медичній частині №21, Дніпропетровській багатопрофільній лікарні №4, міській медичній частині №4 та Дніпропетровській спеціалізованій туберкульозній лікарні №89.

За результатами перевірки виявлено ряд недоліків, зокрема, щодо обстеження на наявність ВІЛ-інфекції у осіб, які прибувають до слідчих ізоляторів та засуджених, які утримуються в установах. Недостатньою є робота щодо формування прихильності АРТ. Крім того, зафіксовано ряд порушень у веденні медичної документації, організації лікульно-діагностичного процесу. Також у фахівців моніторингової групи виникли зауваження щодо дотримання притиепідемічного режиму.

Відповідно до поданої директору ЦОЗ ДКВС України довідки запропоновано вжиття заходів щодо усунення виявлених недоліків та дисциплінарного впливу до винних посадових осіб.

Виконання заходів щодо усунення недоліків взято на контроль керівництвом ЦОЗ ДКВС України та філії ЦОЗ ДКВС України у Дніпропетровській та Донецькій областях.