Звіт виїзної комісії

19 лютого 2021 року згідно затвердженого графіку на 1 квартал 2021  відбувся візит команди лікарів філії ЦОЗ ДКВС України в Дніпропетровській та Донецькій областях за підтримки керівництва та фахівців Благодійної організації «МЕРЕЖА» (м. Кривий Ріг) до Криворізької міської медичної частини №3 у складі: лікаря філії Бокатого Андрія Анатолійовича та лікарів-фахівців виїзної лікарської комісії – лікаря-невропатолога Дніпропетровської багатопрофільної лікарні №4 Баглая Володимира Олександровича, лікаря-хірурга Дніпропетровської багатопрофільної лікарні №4 Лісічкіна Володимира Вікторовича, лікаря-фтізіатра відділення №1 для хворих на лікарсько-стійкий туберкульоз з бактеріовиділенням зі збереженою чутливістю до фторхімолонів слідчого ізолятору Дніпропетровської спеціалізованої туберкульозної лікарні №89 Клюєва Данила Юрійовича, лікаря-терапевта амбулаторно-поліклінічного відділення з дільницею карантину, діагностики та розподілу із дільницею слідчого ізолятору Дніпропетровської спеціалізованої туберкульозної лікарні №89  Богдана Віктора Івановича, лікаря-інфекціоніста амбулаторно-поліклінічного відділення з дільницею карантину, діагностики та розподілу із дільницею слідчого ізолятору Дніпропетровської спеціалізованої туберкульозної лікарні №89  Миргородської Ольги Вікторівни. Візит відбувався з метою надання практичної медичної допомоги засудженим та особам, узятим під варту, проведення консультації та наради, менеджерського супроводу.

В ході робочого візиту було прийнято 81 засуджених та  осіб, узятих під варту, з них  17 – лікарем-невропатологом, 21 –  лікарем-хірургом, 16 – завідувачем відділення інтенсивної терапії лікарем-фтизіатром,  12 – лікарем-терапевтом,  15 – лікарем-інфекціоністом.

Оглянутим засудженим та особам, узятим під варту, були надані рекомендації щодо подальшого обстеження та лікування. Відібрано хворих для направлення на подальше планове стаціонарне лікування  до спеціалізованих лікарняних закладів  ЦОЗ ДКВС України.

З метою покращення організації надання медичної допомоги засудженим та особам, узятим під варту, спеціалістами виїзної ЛЛК надані  відповідні рекомендації медичному персоналу Криворізької міської медичної частини №3.

Адміністрація філії ЦОЗ ДКВС України в Дніпропетровській та Донецькій областях висловлює вдячність за підтримку та співпрацю Благодійній організації «МЕРЕЖА» (м. Кривий Ріг).