Моніторинговий візит у МЧ №40

24 лютого 2021 року начальником філії ЦОЗ ДКВС України у Львівській області Іваночком В.С. та лікарями Львівської багатопрофільної лікарні №19 філії ЦОЗ ДКВС України у Львівській області (далі – ЛБЛ №19) у складі: лікаря загальної практики – сімейного лікаря Коружинець Н.Б., лікаря – офтальмолога  Морозової Є.А. та лікаря – отоларинголога Кельбаса Р.Б. в присутності в.о. завідувача медичної частини №40 філії ЦОЗ ДКВС України у Львівській області (далі – МЧ №40) Косюти П.П. проведено моніторинговий візит у МЧ №40 з метою надання консультативно-методичної та практичної допомоги, а також для перевірки  ведення «Д» обліку окремих нозологічних форм хронічних захворювань та перевірки роботи медичного персоналу в цілому.

У ході моніторингового візиту було прийнято, оглянуто та надано рекомендації щодо подальшого обстеження та лікування 54 засудженим ДУ «Дрогобицька виправна колонія (№40)», з них: 15 – лікарем-офтальмологом,     14 – лікарем-отоларингологом та 25 – лікарем загальної практики-сімейним лікарем.

У зв’язку із поширенням на території України гострої респіраторної інфекції COVID-19, спеціалістами ЛБЛ №19 було здійснено перевірку правил дотримання  «Плану протиепідемічних заходів щодо запобігання і поширенню в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС України гострої респіраторної інфекції, спричиненої новим коронавірусом на 2021 рік». Особливу увагу звернули на проведення профілактичних оглядів засудженим, а також на ведення диспансерного обліку хворих.

З метою покращення організації надання медичної допомоги засудженим, спеціалістами ЛБЛ №19 були надані відповідні рекомендації.