Ревакцинація в Кременчуцькій міській медичній частині

5 квітня 2021 року на базі Кременчуцької міської медичної частини філії ЦОЗ ДКВС України в Полтавській області медичними працівниками «Центру первинної медико-санітарної допомоги №1» м. Кременчука проведено повторну вакцинацію від гепатиту В вихованцям ДУ «Кременчуцька виховна колонія» та персоналу медичної частини.

Дане профілактичне щеплення направлене на  попередження захворювання на гепатит В, який передається із кров’ю та іншими біологічними рідинами організму. Перший етап вакцинації було проведено 3 березня 2021 року.

5 квітня поточного року було ревакциновано  56 вихованців та 10 медичних працівників, які безпосередньо працюють з хворими та перебувають в групі ризику.

Перед проведенням вакцинації, всі вихованці пройшли медичний  огляд. Також вони отримали відповіді на всі запитання щодо вакцини та ймовірних побічних ефектів.

Вакцинація проводилась рекомбінантною вакциною EuvaxВ виробництва Південної Кореї.

Даний захід став можливим за підтримки та сприяння Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації та Полтавського обласного імунологічного центру.