Відбувся моніторинговий візит

З 18 травня по 20 травня 2021 року підпорядковані підрозділи філії ЦОЗ ДКВС України в Харківській та Луганській областях, в тому числі і Покровську спеціалізовану туберкульозну лікарню №17, з моніторинговим візитом відвідали спеціалісти і консультанти Глобального фонду, РАТН для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Метою візитів була оцінка стану надання медичної допомоги у закладах охорони здоров’я ЦОЗ ДКВС України, доступу до послуг з профілактики, діагностики і лікування ВІЛ-інфекції, туберкульозу, вірусного гепатиту С, впровадження замісної підтримувальної терапії, аналіз епідемічної ситуації, зниження рівня захворюваності та смертності від туберкульозу та ВІЛ-інфекції, контроль за наданням медичної допомоги засудженим та особам, узятим під варту.

Лікарню відвідали:

– Байлик Антоніна, консультант ГФ за напрямом «Спеціаліст з лікування мультирезистентного ТБ та ТБ з розширеною стійкістю»;

– Бондарчук Артем, консультант РАТН, ГФ за напрямом «Спеціаліст з моніторингу та оцінки»;

– Лазарук Оксана, консультант ГФ за напрямом «Спеціаліст з лікування ТБ»;

– Карнаухова Марина, консультант ГФ за напрямом «Спеціаліст з лабораторної діагностики ТБ»;

– Снігова Світлана, консультант ГФ за напрямом «Спеціаліст з фармацевтичного менеджменту».

Також був проведений моніторинг щодо виконання рекомендацій, які були надані під час візиту 11 листопада 2020 року. Спеціалісти мали змогу відвідати структурні підрозділи лікарні, поспілкуватися із пацієнтами та перевірити всю необхідну документацію.