Директор ЦОЗ ДКВС України Васильєв С.Г. виступив з доповіддю на тренінгу ТОТ

27 травня 2021 року на п’ятиденному тренінгу для тренерів по проведенню навчальних заходів за темою «Надання послуг з тестування на ВІЛ в медичних частинах та лікарняних закладах ДУ «Центр охорони здоров’я ДКВС України», що триває в місті Одеса в «Gagarinn Hotel», з привітальним словом до учасників тренінгу та доповіддю про інституалізацію послуг з тестування на ВІЛ в медичних частинах та лікарняних закладах ЦОЗ ДКВС України виступив Сергій Григорович Васильєв, директор ЦОЗ ДКВС України.

Тренінг проводить досвідчена та фахова тренерська команда:

  • Світлана Леонтьєва – директор проекту “Заради життя”, майстер-тренер з консультування та тестування на ВІЛ, прихильності до лікування ВІЛ та туберкульозу, міжнародна організація РАТН; національний тренер з питань залежності, ВІЛ та супутніх розладів, Український та Центрально-Азійський центр обміну технологій у сфері залежностей (АТТС).
  • Тетяна Габорець – менеджер програм з ВІЛ та вірусного гепатиту С проекту «Заради життя», міжнародна організація РАТН; національний тренер з питань залежності, ВІЛ та супутніх розладів, Український та Центрально-Азійський центр обміну технологій у сфері залежностей (АТТС).
  • Євген Ханюков – програмний менеджер групи впровадження проекту Глобального фонду та проекту «Заради життя».

В тренінгу для тренерів (ТОТ) беруть участь 15 фахівців медичних частин та лікарняних закладів філій ЦОЗ ДКВС України, Групи впровадження проекту Глобального фонду для боротьби зі СНІДОм, туберкульозом та малярією.

Тренінг проводиться РАТН в рамках проекту “Заради життя”, що фінансується Агентством ША з міжнародного розвитку (USAID).