Щодо епідситуації в ДУ «Бахмутська установа виконання покарань (№ 6)»

26 травня 2021 року відбувся візит представників філії, в особі начальника філії Державної установи «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» у Дніпропетровській та Донецькій областях – Астахової Ганни Володимирівни, лікаря філії – Авраменка Євгена Юрійовича, провізора – Іванової Наталії Миколаївни, провідного фахівця з бухгалтерського обліку та звітності – Ярошенко Юлії Миколаївни  до Бахмутської міської медичної частини №6 з метою контролю проведення  протиепідемічних заходів щодо локалізації та ліквідації спалаху захворювання на COVID-19 у  ДУ «Бахмутська установа виконання покарань (№ 6)».  Станом на 28 травня 2021  в ізоляторі для хворих на COVID-19 під динамічним медичним спостереженням знаходиться 45 засуджених та ув’язнених  (безсимптомні), одужало 49 засуджених. Пацієнтів з середнім та тяжким перебігом не зареєстровано.

Медична допомога забезпечується медичними працівниками Бахмутської міської медичної частини № 6 ЦОЗ ДКВС України в Дніпропетровській та Донецькій областях.

Під головуванням виконуючого обов’язки начальника установи майора внутрішньої служби Носова Андрія Миколайовича, начальника філії ЦОЗ ДКВС України у Дніпропетровській та Донецькій областях Астахової Ганни Володимирівни відбулось позачергове засідання  комісії з  інфекційного контролю Державної установи «Бахмутська установа виконання покарань (№6)» з метою оперативного розширення протиепідемічних  заходів щодо локалізації та ліквідації  спалаху COVID-19.

Оглянутим засудженим та особам, узятим під варту, хворих на гостру респіраторну хворобу спричинену вірусом SARS-CoV-2 були дані рекомендації щодо подальшого обстеження та лікування, відібрано біологічні зразки для виявлення РНК SARS-CoV-2.

Також спеціалістами філії були надані  відповідні рекомендації медичному персоналу Бахмутської міської медичної частини № 6 щодо розширення протиепідемічних заходів з метою локалізації та ліквідації спалаху та в  організації надання медичної допомоги засудженим та ув’язненим.

Проведено робочу зустріч з директором Департаменту охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації Колесником Володимиром Вікторовичем стосовно вакцинації медичного персоналу та персоналу ДКВС України.