Стартувала щеплювальна кампанія

Медичними працівниками закладів охорони здоров’я філії ЦОЗ ДКВС України у Дніпропетровській та Донецькій областях та персоналу ДКВС України здійснюються заходи передбачені Дорожньою картою з впровадження вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках відповідно до наказу МОЗ України від 24.12.2020 №3018.

Так, начальником філії ЦОЗ ДКВС України у Дніпропетровській та Донецькій областях Астаховою Ганною Володимирівною на адресу Департаментів охорони здоров’я Дніпропетровської та Донецької обласних державних адміністрацій направлені листи «Про організацію взаємодії щодо необхідності проведення імунізації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, як серед співробітників так і серед засуджених та осіб, узятих під варту, які перебувають в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах». Також наголошено про необхідність проведення першочергової вакцинації медичних працівників, які безпосередньо контактують з хворими на коронавірусну хворобу. Філією було визначено відповідальних осіб як серед медичних працівників та і серед співробітників ДКВС України, відповідальних за організацію та проведення кампанії з вакцинування. Визначено кількість осіб в установах, які потребують вакцинування. Відповідна інформація своєчасно доведена до керівництва територіальних закладів охорони здоров’я, які визначені базовими для проведення вакцинації.

Також, потрібно зазначити про спільну роботу керівника філії та Південно-Східного МРУ, коли під час проведення селекторних нарад з керівництвом УВП та слідчих ізоляторів зазначалось на необхідності проведення  роз’яснювальної роботи з персоналом установ по вакцинуванню. Було наголошено на необхідності вакцинування всього персоналу УВП та слідчих ізоляторів, які під час виконання службових обов’язків  можуть стати джерелом занесення COVID-19 до установ та відповідно інфікувати спецконтингент. Наразі щеплено лише 65 осіб. Далі буде…