Робоча зустріч з завідувачами медичних частин

9 червня 2021 року з урахуванням умов карантину та дотримуючись усіх необхідних заходів безпеки, відбулася робоча зустріч начальника філії Олександра Клименка з завідувачами медичних частин філії ЦОЗ ДКВС України в Житомирській області.

Учасниками робочої зустрічі були спеціалісти філії ЦОЗ ДКВС України в Житомирській області: Володимир Ткач – лікар; Ірина Закірова – лікар- інфекціоніст; Наталія Маслюк – лікар; Тетяна Українець – фахівець з бухгалтерського обліку та звітності І категорії; завідувачі медичних частин.

В ході зустрічі було обговорено проблемні питання в наданні медичних послуг особам, які утримуються в установах виконання покарань Житомирської області і вирішення інших організаційних питань.

Олександр Клименко акцентував увагу завідувачів на якості надання медичних послуг засудженим  та особам узятим під варту, дотриманні правил внутрішнього режиму і тісній співпраці з закладами МОЗ.

Володимир Ткач та Тетяна Українець надали рекомендації щодо дотримання термінів придатності ліків та виробів медичного призначення, обліку та списання  медикаментів, обліку інших необоротних активів медичних частин філії.

Ірина Закірова проаналізувала епідемічну ситуацію щодо стану захворюваності на COVID-19 в установах виконання покарань, на території яких функціонують структурні підрозділи філії ЦОЗ ДКВС України в Житомирській області. А також наголосила, що вакцинація  – найефективніший спосіб захистити себе від вірусів та уникнути важких наслідків хвороби.