Ревакцинація засуджених та ув’язнених від COVID-19 в ДУ «Сумський слідчий ізолятор»

9 вересня 2021 року в ДУ «Сумський слідчий ізолятор» проводилась ревакцинація засуджених та ув’язнених від COVID-19. Ревакциновано 32 ув’язнених. В ДУ «Сумська виправна колонія (№ 116)» – первинно вакциновано 8 співробітників ДКВС, 65 засуджених та 2 ув’язнених. В ДУ «Роменська виправна колонія (№ 56)» первинно вакциновано 99 засуджених.

Вакцинування проходить завдяки налагодженій співпраці між керівництвом філії ЦОЗ ДКВС України в Сумській області та Департаментом охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації

Щеплення проводять підготовлені бригади «Сумського обласного клінічного медичного центру соціально небезпечних хвороб» Сумської обласної ради безпосередньо в установі виконання покарань на добровільних засадах з дотриманням протиепідемічних заходів.

Для первинної імунізації використовуються вакцини «CoronaVac» та “AstraZeneca”, для ревакцинації – «Moderna». Дані про щеплення заносяться мобільною бригадою до електронної медичної інформаційної системи охорони здоров’я України.