Тренінг для тренерів від міжнародної організації РАТН

6-10 вересня 2021 року заступник директора ЦОЗ ДКВС України – Злобинець Михайло Васильович – прийняв участь у п’ятиденному тренінгу для тренерів (ТОТ) «Підготовка засуджених до роботи соціальними робітниками з надання комплексного пакету послуг з ВІЛ, туберкульозу та вірусного гепатиту С в рамках проекту «Заради життя» в установах ДКВС України», що відбувся у місті Одеса.

У тренінгу взяли участь 14 тренерів, представників партнерських неурядових організацій (НУО), які працюють в установах ДКВС України в рамках проекту «Заради життя», в також керівництво Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України, зокрема, Руденко Вячеслав Іванович, заступник начальника Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України. Тренінг для тренерів був проведений міжнародною організацією РАТН.

Тренінг був проведений досвідченою та фаховою тренерською командою:

  • Леонтьєва Світлана Леонідівна – директор проекту “Заради життя”, майстер-тренер з консультування та тестування на ВІЛ, прихильності до лікування ВІЛ та туберкульозу, міжнародна організація РАТН; національний тренер з питань залежності, ВІЛ та супутніх розладів, Український та Центрально-Азійський центр обміну технологій у сфері залежностей (АТТС).
  • Габорець Тетяна Леонідівна – менеджер програм з ВІЛ та вірусного гепатиту С проекту «Заради життя», міжнародна організація РАТН; національний тренер з питань залежності, ВІЛ та супутніх розладів, Український та Центрально-Азійський центр обміну технологій у сфері залежностей (АТТС).
  • Ханюков Євген Васильович – програмний менеджер групи впровадження проекту Глобального фонду та проекту «Заради життя».