Робоча зустріч за участю Олександра КЛИМЕНКА

14 вересня 2021 року  (з 09.50 – до 11.30), відбулася робоча зустріч за участю Олександра КЛИМЕНКА, начальника філії ЦОЗ ДКВС України в Житомирській області  та представника установи виконання покарань (Житомирська виправна колонія (№4), уповноважених органів з питань пробації, суб’єктів соціального патронажу та представників громади Житомира з групою засуджених (12чол.), які готуються до звільнення з ВК№4.

Формат зустрічі — онлайн платформа.

Група експертів ініціативи — на онлайн платформі на базі  ДУ «Центр пробації» у Житомирській області, засуджені — на онлайн платформі на базі ДУ «Житомирська виправна колонія (№4)».

Тема зустрічі: вирішення проблемних питань, які можуть виникнути у засуджених при звільненні з місць позбавлення волі в умовах COVID-19. Зустріч із засудженими Житомирської виправної колонії (№4).

Представники служб озвучили перелік питань, з якими засуджені можуть до них звертатись, а також порядок звернення до них.

Відповіді надавались на питання засуджених, які були зібрані напередодні зустрічі, а саме:

  1. Порядок отримання довідки про реєстрацію в територіальних громадах (без якої ІD- паспорт не дійсний).
  2. Отримання статусу безробітного та порядок отримання коштів. Які документи необхідно надати в Центр зайнятості населення.
  3. Порядок звернення особи, яка звільнилася, до медичних територіальних організацій для отримання медичної допомоги. Який порядок оформлення декларацій із сімейним лікарем. Яким чином можна отримати допомогу без укладення декларацій
  4. Інші питання, які виникають у засуджених під час проведення зустрічі.

         Наступна зустріч відбудеться в жовтні, але в онлайн форматі.