Візит до медичної частини №90

22 вересня 2021 року з метою надання консультативно-методичної та практичної допомоги здійснено виїзд до медичної частини №90  філії ЦОЗ ДКВС України в Херсонській області спеціалістів філії у складі: Яворської Н.О. – провізора філії, Лисенко З.І. – фахівця бухгалтерського обліку та звітності І кат., Костенко О.В. – фахівця бухгалтерського обліку та звітності І кат. Також залучено медичний персонал Херсонської міської медичної частини: завідувача ХММЧ-лікаря-стоматолога Герасименка В.С. та фармацевта ХММЧ Гарана О.А.

В ході робочого візиту лікарем-стоматологом Герасименко В.С. було прийнято 15 хворих та надано кваліфіковану медичну допомогу.

Також фахівцями  проведено аналіз ведення медичної документації в медичній частині та аптеці. В медичній частині перевірено журнали обліку отримання та видачі АРВ-препаратів, умови зберігання лікарських засобів, виробів медичного призначення та терміни їх придатності. Здійснено перевірку фактичної наявності медичного обладнання, його технічного стану, використання за належністю.

З метою покращення організації надання медичної допомоги засудженим спеціалістами були надані відповідні рекомендації медичному персоналу МЧ №90.