Відбулася робоча зустріч для обговорення планів реалізації проєкту «Заради життя»

5 жовтня 2021 року відбулася робоча зустріч для обговорення планів на наступний рік реалізації проєкту «Заради життя» (Serving Life), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується міжнародною організацією РАТН за участю керівника філії ЦОЗ ДКВС України у м. Києві та Київський області Олександра Резембовського. Під час зустрічі обговорювались можливості зниження рівня передачі ВІЛ, туберкульозу (ТБ) та вірусного гепатиту C (ВГС) шляхом виявлення, догляду та лікування людей, які живуть з ВІЛ, ТБ, ВГС та перебувають у слідчих ізоляторах та установах виконання покарань.
1 жовтня 2021 року стартував п’ятий рік реалізації проєкту «Заради життя» (Serving Life), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується міжнародною організацією РАТН.
Філія ЦОЗ ДКВС України у м. Києві та Київський області у тісній співпраці з БО “100 відсотків життя. Київський регіон” продовжує свою діяльність в ДУ “Київський слідчій ізолятор”, ДУ “Бориспільська виправна колонія”, ДУ “Білоцерківська виправна колонія” та ДУ “Кагарлицька виправна колонія”.