Проведено профілактичний медичний огляд

17 листопада 2021 року медичними працівниками Кременчуцької міської медичної частини організовано та проведено плановий профілактичний медичний огляд вихованців, які утримуються в Державній установі «Кременчуцька виховна колонія».

Для проведення заходу були залучені лікарі – фахівці територіальних закладів охорони здоров’я міста Кременчука. Всього було обстежено 60 вихованців. Неповнолітніх засуджених оглянули лікарі: хірург, невропатолог, терапевт, офтальмолог, отоларинголог, дерматолог,  стоматолог, психіатр. Крім того, всіх вихованців було обстежено за допомогою сучасного мобільного діагностичного комплексу.

Планові профілактичні медичні огляди проводяться в установі кожні півроку. Вони дають можливість визначити стан здоров’я підлітків та своєчасно виявити гострі чи хронічні захворювання, а також попередити виникнення та розповсюдження інфекційних та вірусних хвороб.

Проведення профілактичних оглядів було здійснено з дотриманням плану протиепідемічних заходів, щодо запобігання занесенню і поширенню в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах ДКВС України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,   затвердженого спільним наказом ЦОЗ ДКВС України та  Департаменту з питань виконання покарань від 11.01.2021 № 9-ОД/1/ОД-21.