Відкриття відділення соціально-психологічної служби №7 після реконструкції

23 листопада 2021 року на базі державної установи «Покровська виправна колонія (№17)» пройшли навчально-практичні збори керівництва Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції.

В заході взяли участь:

  • Сергій ВАСИЛЬЄВ. директор ЦОЗ ДКВС України;
  • Руслан ГАВРІКОВ, заступник начальника міжрегіонального управління полковник внутрішньої служби;
  • Дмитро КУРУШИН, начальник філії ЦОЗ ДКВС України у Харківській та Луганській областях.

Збори розпочалися проведенням стройового огляду персоналу установи. Гості оглянули клініко-діагностичну лабораторію, стоматологічний кабінет, рентгенкабінет, камери арештного дому, локальну дільницю КДіР та вартове приміщення, в яких були проведені ремонтні роботи.

Основним заходом зборів було відкриття відділення соціально-психологічної служби №7 після реконструкції, в рамках пілотного проекту щодо впровадження нових методик лікування від туберкульозу осіб, що утримуються в установі згідно наказу Міністерства юстиції України №873/7 від 01.04.2021 року. У відремонтованому відділенні будуть розміщуватися для подальшого лікування хворі на лікарсько-стійкий туберкульоз з бактеріовиділенням зі стійкістю до фторхінолонів. Відділення розраховане на 48 засуджених, які будуть розміщені в 10 палатах на 2-х поверхах. Загальна площа відремонтованої території складає 1344 м2. На проведення ремонтних робіт були витрачені кошти із спеціального фонду та гуманітарної допомоги на загальну суму 515,8 тис. грн.

Наприкінці відбулось проведення підсумкової наради. Усі присутні керівники висловили позитивні коментарі щодо якості проведеного заходу та підготовлених учбових об`єктів.