Щодо епідситуації в ДУ «Катеринівська виправна колонія (№46)»

Станом на 24 листопада в Державній установі «Катеринівська виправна колонія (№46)» шляхом проведення експрес-тестів медперсоналом медчастини №46  виявлено 46 COVID-позитивних осіб. З метою перевірки організації протиепідемічних заходів в установі та надання практичної допомоги цій категорії засуджених, з робочим візитом установу на Рівненщині відвідали Гоч Олександр Григорович – завідувач сектору філії ЦОЗ ДКВС України у Волинській та Рівненській областях, Кожан Юрій Святославович – лікар сектору та терапевт медичної частини №76 – Деркач Марія Степанівна.

У ході візиту до установи терапевт оглянула 24 засуджених які є COVID-позитивними, у тому числі 7 хворих у стаціонарі та 17 амбулаторних хворих у тимчасовому ізоляторі (житлове відділення №11).

Станом на 25.11.2021р. одужало вже 24 хворих, загалом в установі було    зареєстровано 70 випадків захворювань на COVID-19.

Інформуємо, що станом на 25.11.2021 року в Катеринівській виправній колонії вакциновано 91% персоналу ДКВС, 66% медперсоналу (троє медиків перехворіли в жовтні-листопаді) та 34% засуджених.

Епідемічна ситуація у закладі ретельно контролюється, проводяться посилені заходи на недопущення поширенню COVID-19.