Звіти

Відділ лікувально-профілактичної роботи

У ЦОЗ ДКВС України щорічно проводяться медичні профілактичні огляди засудженим та особам узятим під варту.

Так у минулому році профілактичними медичними оглядами у закладах охорони здоров’я ЦОЗ ДКВС України охоплено 31220 засуджених та узятих під варту осіб.

За результатами проведеної роботи виявлено, що 7322 особи потребують надання амбулаторної медичної допомоги у зв’язку із загостреннями наявних хронічних захворювань (23,5% від усіх охоплених профілактичними оглядами), 7304 осіб (99.7%) отримали необхідне амбулаторне лікування; 1008 засуджених та ув’язнених на момент профілактичного огляду мали загострення наявних хронічних захворювань та потребували надання стаціонарної медичної допомоги (3,2% від усіх оглянутих), яку отримали 1002 особи (94%) у стаціонарах медичних частин, лікування у медичних закладах проводилось відповідно до стандартів та настанов Міністерства охорони здоров’я України. До лікарень ЦОЗ ДКВС України на планове стаціонарне лікування хворі з загостреннями соматичної патології з середини березня по даний час не направлялись у зв’язку з епідемічними заходами по COVID-19.


Відділ громадського здоров’я

Відділ організаційно-методичного забезпечення

Відділ превентивної медицини

Звіт ЦОЗ ДКВС про вжиті протиепідемічні заходи у 2020 році 

У зв’язку з поширенням на території України особливо небезпечної інфекційної хвороби COVID-19, в установах виконання покарань ДКВС України було вжито протиепідемічні заходи направлені на недопущення занесення та розповсюдження вірусу SARS-CoV-2 серед працівників, засуджених та ув’язнених, а також на локалізацію та ліквідацію осередку захворювання.


Відділ контролю та лікарськими засобами та виробами медичного призначення

Планово-економічний відділ

Щодо використання коштів стабілізаційного фонду державного бюджету для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 №493 «Про виділення коштів для забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» Державній установі «Центр охорони здоров’я  Державної кримінально-виконавчої служби України» виділені кошти  на закупівлю вкрай необхідних засобів індивідуального захисту, медичного обладнання та доплат до заробітної плати медичним працівникам, які надають допомогу хворим на COVID-19.

Станом на 01.11.2020 року Державною установою  «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України»  була здійснена закупівля засобів індивідуального захисту: маски медичні, бахали одноразові, захисні окуляри, респіратори, захисні комбінезони, захисні халати на загальну суму 11 476,5 тис.гривень.

Для здійснення заходів по боротьбі з COVID-19 було придбано медичне обладнання на суму 7 108,8 тис.грн. в тому числі: кисневі концентратори, стерилізатори та опромінювачі бактерицидні.

Засобами індивідуального захисту та медичним обладнанням забезпечені всі заклади охорони здоров’я ЦОЗ ДКВС України для надання допомоги та здійснення заходів  запобігання виникнення та поширення захворювання спричиненого коронавірусом.

Відповідно до Постанови від 23 березня 2020 р. № 246 «Деякі питання оплати праці медичних та інших працівників, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ № 331 від 24.04.2020) на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, встановлена  та виплачена додаткова  доплата у розмірі до 300 відсотків  заробітної плати  50  медичним працівникам медичних частин філій ЦОЗ ДКВС України, які були задіяні безпосередньо у лікуванні хворих та ліквідації наслідків пандемії, у сумі 330,0 тис.гривень.


Відділ персоналу

Юридичний відділ

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції

Сектор організаційно-аналітичного та документального забезпечення